Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi İnsanların birbirlerini özel günlerine çağırmak için verdikleri davetiyeleri internet ortamına mobil olarak taşıyan firma müşterilerinin mağdur olmamaları için hızlı bir şekilde hizmet veriyor.

Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi
Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Talep edilen davetiye modellerinin içeriklerinin digital ortamda müşterilerinin istedikleri yerine getiren firma müşterilerinin hizmetten memnun kalmalarına çok önem veriyor. Web adresinde yüzlerce farklı davetiye modelinin sunumunu yapan firma Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi olarak hizmet veriyor. Daha önce bu uygulamadan faydalanmamış olanlara da bilgilendirmeler yapan firmanın tüm sorulara anlık cevapların verildiği canlı destek birimi de bulunuyor.

Davetiye modellerini Nasıl İnceleyebilirim?

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiyesi gibi farklı kategorilerde hizmet veren Firmanın istediği bilgileri veren müşteriler ise 2 günlük bir sürenin sonunda davetiye linkine sahip oluyorlar. Mobil Davetiye için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://happymedya.com/

 

Add a Comment