Regal Servisi

Türkiye’de en çok sevilen ekonomik markalardan bir tanesi hemen hemen her evde bir tane ürünü bulunan. Regal markası tartışılmaz.  Altus dan sonra gelen uygun fiyatlı beyaz eşya pazar yerine sahip.

Regal Servisi Merkezi

Öyle kullanıcısı yüksek olan markanın tabii ki teknik servis problemleri de biraz güçlük yaşayabiliyor bu durumda da,firmamız devreye giriyor özel servis olmamız neticesinde gerçekten ekonomik fiyatlara profesyonel çözümler üretebiliyoruz. Değişen parça ya da orjinal yedek parça garantisi veriyor ve işçilik ile birlikte. Total de 24 aylık bir garantiye sahip oluyorsunuz.

Regal Buzdolabı Onarım Merkezi

Sizlerin de bu markadan belirli oranlarda hizmet almak hakkınız hemen iletişim merkezimize kontak kurarak sorunlu ürününüzün genel problemlerini ve verilen hata kodu ya da aksi giden program şemasını bizlere belirtin. Ona göre teknik servis fiyatı belirleyelim ve siz isterseniz evinize gelip yerinde onarımını sağlayalım.

Tercih edilir markalardan olan buraya gel özellikle buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi mikrodalga fırın ocak bunun dışında elektronik hariç televizyona hariç bütün ürünlerine hizmet verdiğimizi önemle belirtmek isterim.

Her türlü problemi sizlere sağlarız. Sıkıntılı ürünlere tamir olasılıkları yüksek çalışma prensibi sağlayarak sıkıntılar ortadan kaldırırız. Regal Servisi Desteği isteyen tüketicilere en kral çalışmaların yer aldığı kusursuzluk örnekleri sunarız. Ustalarımız sizlere destekler sunarken ev aletlerinizi uluslar arası markalar kalitesine yükselen firmamız tamir etsin.

Add a Comment