Metal Etiket

Reklamcılık sektöründe seneleri arkasında bırakan Metal Etiket hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyacını karşılamak isteriz. Bir Leksan etiket, Serigrafi, baskes etiket gibi matbaacılık hizmetlerine ek olarak yardımlarda bulunacağız. Hızlı sipariş ve adet miktarı önemsiz olan bir alt yapıya sahibiz.

Metal Etiket

Metal Etiket Hizmetleri ve üretimleri için Destek olabiliriz. Her alanda yardımcı olmak isteriz. reklamcılık alanında bilgi ve birikim sahibiyiz. Şirketin müdürü Ergin ŞALLI Sizler için birçok alanda olağan baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Metal etiketler içinde farklı alaşımlardan etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Bunlar Thincut, Aluminyum etiket, Zamak etiket ve Diacut etikettir.

Thincut Krom kaplı metal harf olarak tanımlanmaktadır. Farklı söylem şekilleri de vardır. (Lazer kesim metal etiket, ince kesim etiket, Parlak harf harf etiketler, çelik etiket benzer biçimde…)

Aluminyum Etiket: Metal alaşımdır. Bu etiket grubunda yer edinen etiketler, alüminyum malzemeye , Özel kalıp ile şekil verilme sonucu biçim alır. Bu işlem sonrasında malzemeyi etikete ,logoya çevirmek için gerekli baskı ve koruyucu önlem uygulamaları yapılır. Bu işlemler Alüminyum etiketlerin dış ortamlarda da kullanım süresini ve mukametini arttırır.

Zamak Etiket: Zamak malzemesinin özel istenmesi sonucunda Çelik yada Silikon kalıplarda üretilen metal alaşım bir etikettir. Yüzey kalitesinin mükemmel oluşması için 1. Sınıf polisaj yapılır ve kaplama tekniği ile aynalı görüntü elde edilebilir. Zamak etiketlerde son yüzey işlemleriyle çok cazip etiket haline gelmektedir.

metal etiket
metal etiket

Diacut Etiket: Elmas uçlu kesim olarakta malum Diacut etiketler yine alüminyum logoya kabartma deseni verilerek yapılmaktadır. 7göl tarafınca geliştirilen özel hareketli kafa ile elmas kesim meydana getirilen etiketlerdir. Elmas kafanın şekline göre ortaya çıkan ürün kalitesi farklı seçenekleri de peşinde getirmektedir. Diacutta süreninse en çok kullanılan etiketlerinden biriydi fakat artık kullanım Thincut dediğimiz Krom kaplı parlak harf harf etiketlere kaymıştır.

Metal Etiket Kullanım yerleri

En yaygın kullanım yeri mobilya markalarındadır.

2015 yılında popüler olmaya başlayan Cusine Mutfaklardaki beyaz eşyalarda kullanım miktarı artmaya başlamıştır. Daha kaba bir görüntüsü olması ürünün pazarının farklı olmasına bağlanmıştır.

Promosyon ürünlerinde de kullanım oranı çok yüksektir. Promosyonlarda anahtarlık, kitap ayırıcı… geçindiren çok çeşitli firmalardır.

Metal logolar (zamak, Aluminyum,Thincut ve Diacut) son kullanıcının dikkatini çekmekte çok iyidir. Özellikle Thincut metal harfli logolarda 2010 seneninın yeni Trendy ürünü olarak kullanımı devam etmektedir. Metal Etiket ihtiyaı için firmamıza ulaşmanızı tavsiye ederiz.

 

Add a Comment