Kenar korumalık

Kenar korumalık sistemleri, koruma bariyerinin en üst sınıfa çıkarılmış şeklidir. Materyal düşme tehlikesi bulunan inşaat alanlarında kenar korumalık bulunması inşaatlarda alınmış en önemli güvenlik önlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnşaat alanlarında, kazı ve hafriyat alanlarında, iş güvenliği alınması gereken depolarda ve fabrikalarda kullanılabilir geniş çaplı bir alanı bulunmaktadır.

Kenar korumalık

Safety Respect kenar korumalık sistemleri, özellikle geçici koruma alanı oluşturulması gereken yerlerde bir numaralı tercih edilen ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Her zaman kaliteli ürünlerden oluşan ve birinci sınıf malzemeden üretilen kenar korumalıklar ile sizlerin de iş güvenliği alınması gereken alanlarınız daha düzenli ve korunaklı olacaktır. Kenar korumalık ürünleri hızlı ve pratik şekilde sökülüp yakılmaktadır. Bu sayede zaman kaybı olmadan ister kendi çalışanlarınıza isterseniz firmanın çalışanlarına montaj ve demontaj işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Safety Respect kenar korumalık sistemleri

Safetyrespect kenar korumalık ürünlerinin satın alınmasının ardından düzgün şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Hem montaj hem de demontaj işlerinde düzgün şekilde kullanıldığı takdirde uzun ömürlü kenar korumalığına sahip olmanız mümkündür. Kenar korumalıklar kategorisine özel olarak üretilmiş olan çelik bariyerler, alan sınırlama bariyerleri gibi ürünler iş güvenliği sağlamak amacı ile oluşturulmaktadır. Bu oluşumda TSE standartlarına dikkat edilmektedir. Hem Türkiye’ nin hem de Avrupa’ nın en iyisi olan SafetyRespect kenar korumalık ürünleri ile sizin de inşaat alanlarınız ve çalışma alanlarınız daha korunaklı olacaktır. Sizler de SafetyRespect güvencesi altında ürün kurulumu yapmak istiyorsanız en kısa sürede firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Add a Comment