Endüstriyel Mutfak

İşinize Kaliteli Bir Destek

Yeni bir girişime, yeni bir işe atılmak hiçbir zaman kolay olmaz. Her zaman endüstriyel mutfak bazı detaylar büyük bir sorun haline gelebilmektedir. İş yerinin ve işin her detayı düşünülerek yola çıkılır ancak hiçbir zaman işler tam olarak planlandığı gibi gitmez. Alınan malzemede çıkan sorunlar ise girişimcinin hevesini ve hayallerini bastırabilmektedir. Bazen ufak bir detay olarak düşünülen nokta için, daha ucuz diye kalitesi kontrol edilmeden alınan ürün/malzeme tüm işi berbat edebiliyor ve iş başlangıcının uzamasına sebep olabiliyor.

Her işte en ufak detayda dahi alınan ürünün kalite kontrolünün yapılması, işe sağlam bir başlangıç yapmanın püf noktasıdır. İşte tam da bu konuda Vista, girişimcilerin mağdur olmaması adına en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için yola çıkmış bir markadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları, kafe ekipmanları, kartlı kapı sistemleri gibi bir çok ürünü ve hizmeti sunan Vista, kaliteyi daima önemser.

Vista Hakkında

Vista, endüstriyel çamaşır ve mutfak projeleri satışı yapmak için on yıl önce kurulmuş bir markadır. Vista tasarım, uygulama, proje yönetimi, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamını yapıyor. Vista uzman kadrosu ve dünyanın önde gelen markalarının ürün ve hizmetlerini uygun fiyatlarla sunma misyonu ile sektörün liderlerinden biridir. Vista ile vistamakine.com adresinden iletişim kurulabilmektedir.

Vista’nın Sunduğu Hizmetler

Vista, bünyesinde bulundurduğu çamaşırhaneler ile bu konuda desteğe ihtiyaç duyan tüm herkese hizmet verir. Vista, soygun ihbar sistemleri, IP TV, Uzaktan izleme sistemleri, dijital kayıt sistemleri ve kartlı geçiş sistemlerinin de kurulum hizmetini vermektedir. Vista ayrıca elektrik, su ve gaz tesisatlarını da yapıyor. Vista’nın büyük bir özenle verdiği bir diğer hizmet de mutfak ve çamaşırhane projelerinin çizimi hizmetidir.

Vista’nın Satışını Yaptığı Ürünler

Vista, endüstriyel mutfak ekipmanları, kafe/pastane ekipmanları, gıda malzemeleri, tepsi taşıma arabaları ve kartlı kapı sistemleri gibi ürünlerin satışını yapıyor. Dünya çapında adı olan markaların kaliteli ürünlerini en uygun fiyata sunuyor ve satış sonrası hizmetlerle de olası bir sorunu anında çözüyor.


Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Add a Comment