Ataşehir Servisi

Buzdolabı, Beyaz Eşya Onarımı yapan firmamız ilçenizde, Ataşehir Servisi işletmemiz platformunda sizlere en iyi ve dürüst hizmetleri vermek isteriz. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi arızası giderilmesi gerektiğinde teknik olarak profesyonelce sizlere yardımcı olmak istemekteyiz. İhtiyacınıza karşılık profesyonel donanımlı personellerimiz gelecektir.

Ataşehir Servisi Nerede ?

Ustalarımız sizlere yardımcı olacak, Her markaya tamir hizmeti, Arçelik, Beko, Siemens, Profilo, Zanussi, Amana, Gaggenau, Subzero gibi markalara teknik destekler vereceğiz. İstediğiniz zaman İstanbul Ataşehir bölgesine yardımcı olmak için sizlere hizmet vermek için çalışacağız.

Acil Buzdolabı Tamiri

Kusursuz bir tamir ihtiyacı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Birçok tamir ettiğimiz markalarına vereceğimiz hizmetin tamamı 24 ay garantili olacaktır. Hizmet merkezimiz sizlere sunduğumuz işçiliği tamamen desteklerimizle yerinde tamir hizmeti vereceğiz.

Ustalarımız her alanda taktik geliştirmekte, İstediğiniz zaman Ataşehir Servisi personellerimizin verdiği hizmete 2 sene garanti vereceğiz.

Add a Comment