Amana için onarım merkezi

Amana ürünleri kaliteli ve tercih edileni saygın insanlar tarafından oluşmaktadır. Amana için onarım merkezi olarak ; Alanında birçok teknik bilgi birikimi sağlanmış uzmanlar tarafından da tamirat ve bakım işlemleri gerçekleşmektedir. Bu sebeple Amana Servis seçerken kesinlikle doğru iş bilgisi olan teknik servisi seçmenizde fayda var.

Amana için onarım merkezi

İstanbul merkezli şirketimiz Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamı için hatta Kocaeli bölgesi içinde Amana için onarım merkezi olarak destek ve tamir için usta göndermektedir.

Buzdolabınızda ki soğutma sorunları gidermek için bizleri arayarak tamir yapılmasını istediğiniz Marka ve modelini bizlere ilettiğiniz buzdolabı ürünleriniz hakkında onarım ve bakım konularında özellikle Amana Servis ihtiyacınızı giderecek tamir destekleri veriyor ihtiyacınızı gideriyoruz.

amana servis
amana servis

Amana Servis

Amana merkez servis şirketimiz tamir için bizlere ulaşmak isteyen kullanıcılara tamir için yardımlarda bulunmamızı isteye bilmektedir. Amana Servis için bizlerden yardımlar alabilirsiniz. Çalışanlarımız verdiği hizmetlere 1 sene garantili olduğunu  bilmenizi isteriz.

Çalışmalarımızda kullandığımız yedek parçalar tamamen garantilidir. Her durumda bizlere ulaşmanız halinde ürünlerinize tamir desteği sunarız.

Destek almak için firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçmenizi öneririz ; 0216 469 34 35 çağrı merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında hizmet verir. 0212 266 6890 numaralı çağrı merkezimizde. İstanbul Avrupa yakasında destekler sunabilmektedir. İhtiyacınızı karşılamak adına hizmetlerimiz sayesinde garantili tamir ve onarım desteklerinizden faydalanın.

Amana Buzdolabı Servisi

Amana Markalı buzdolabı tamir servisimiz sizinle iletişime geçecektir. İhtiyacınızı çok iyi anlamaktayız. Varsayalım sizlere tamir hizmetleri sunan şirketimiz el değiştirdi bu durumda sizlerin bilgilerinizi yeni firma sahibine ileterek garantilerin izin kaybolmamasını sağlarız.

 

 

Add a Comment